• PARAWAN WIELOFUNKCYJNY

PARAWAN WIELOFUNKCYJNY

Kolor
Napis
1390.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

PARAWAN WIELOFUNKCYJNY

Parawan wielofunkcyjny może spełniać kilka zadań, może przedzielać pokój a po dodaniu kilku elementów może stać się biurkiem, regałem czy wymarzonym domkiem dla lalek. Oryginalny mebel stanowi również niesamowitą ozdobę pokoju.

Mobilnym parawanem można w dziecięcym pokoju wydzielić strefę odpoczynku czy nauki ale również stworzyć  oddzielny kącik dla rodzeństwa. Parawan można wykorzystać do wydzielenia prywatnej strefy zabawy dla maluch a jednocześnie rodzić może nad nim czuwać.

Parawan tworzą cztery panele, połączone łącznikami. Szereg kamienic z wyciętymi drzwiami i oknami stanowi motyw dekoracyjny.

Mebel jest wielofunkcyjny – można do niego dokupić dodatkowe elementy zamieniając go w biurko czy szafkę lub domek dla lalek.

Po dodaniu jednej półki powstaje efektowne, częściowo zasłonięte biurko. W wersji z półkami mebel zmienia się w regał, a po dodaniu pionowych ścianek w domek dla lalek. Do poszczególnych okien i drzwi można dodać dodające uroku zasłonki.

Całość wykonano z ręcznie malowanej liściastej sklejki o grubości 15 mm. W wyciętych, wygładzonych detalach widać naturalny rysunek drewna. Parawan nie posiada elementów ostrych i niebezpiecznych. Jest mebelkiem stosunkowo ciężkim, dlatego zabawa przy nim powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. 

Parawan można ozdobić grawerunkiem z imieniem dziecka lub innym dowolnym napisem. Proszę podać treść napisu w uwagach do zamówienia.

 

Wymiary:

Wysokość parawanu 120 cm, szerokość 160 cm (4 x 40 cm).

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.