• PARAWAN REGAŁ 3w1

PARAWAN REGAŁ 3w1 -parawan, regał, biurko

Kolor
Napis
1890.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

PARAWAN REGAŁ 3w1 parawan, regał, biurko

 

Parawan-regał to kreatywny mebel do przechowywania zabawek oraz skarbów dziecka. Cztery półki dołączone są do skrzydeł parawanu. Konstrukcja tworzy miejsce do przechowywania ale i zabaw rozwijających wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Parawan-regał to kolejna ewolucja ozdobnej, wielofunkcyjnej przegrody, którą można wykorzystać do stworzenia intymnego zakątka zabaw dla dziecka. Główną częścią jest parawan z czterema skrzydłami, do którego dołączono cztery półki. Krawędzie są mocowane w otworach, znajdujących się w parawanie.

Dolna część mebla tworzy nieco większe wnęki niż górna. Regał posiada motyw dekoracyjny ciąg kamienic z pięknymi zarysami dachów.

Parawan Regał można z łatwością rozmontować bez stosowania dodatkowych narzędzi.

W opcji rozbudowanej przekształca się w domek dla lalek. Po wyjęciu trzech półek staje się w biurkiem do tworzenia prac plastycznych.

Regał pozbawiony półek oraz przegródek ponownie staje się parawanem, mobilną ścianką.

Skrzydła parawanu-regału wykonano z liściastej sklejki o grubości 15 mm. Półki mają grubość 12 mm. Materiały te są malowane ręcznie przed wycięciem dekoracji, dzięki czemu w zagłębieniach ozdób widać strukturę drewna.

Możliwy jest spersonalizowany grawerunek z imieniem dziecka lub innym dowolnym napisem, który należy podać w uwagach do zamówienia.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

Wymiary:
Wysokość regału 120 cm, szerokość 84 cm, głębokość 42 cm.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0002.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.