• PARAWAN EDUKACYJNY - ZABAWKA MONTESSORI

PARAWAN EDUKACYJNY - ZABAWKA MONTESSORI

540.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Średnia dostępność

PARAWAN EDUKACYJNY - ZABAWKA MONTESSORI

Parawan edukacyjny to ekologiczna zabawka rozwijająca umiejętności dziecka na różnych płaszczyznach. Zabawa w przeplatanie i układanie pomaga ćwiczyć koncentrację i cierpliwość małego dziecka. Pobudza rozwój motoryczny i pomaga w przygotowaniu rączki do nauki pisania.

Zabawka składa się z dwóch części: elementu do przewlekania sznurka przez dostępne dziurki oraz kołków do nakładania klocków. Obie części są na stałe ze sobą połączone.

Parawan Edukacyjny doskonale łączy wielką frajdę z zabawy i edukację. Zabawa pozwala dziecku nabyć i ćwiczyć umiejętności niezbędne w dalszej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Właściwy rozwój motoryki małej wpływa na prawidłowy rozwój mowy i artykulacji głosek u dziecka.

Parawan składa się z dziurkowanej części służącej do przeplatania sznurka. W zestawie znajdują się 3 sznurki usztywnione na końcach gumką. Dziecko może tym sposobem stworzyć okna i drzwi kamienicy. Maluch uczy się koncentracji oraz logicznego myślenia. Część druga składa się z kołków, na które nakłada się klocki lub naciąga gumki recepturki. W zestawie są 4 rodzaje klocków z wyciętymi dziurkami: 10 x prostokąt, 4x trójkąt, 4x półkole, 6x kwadrat. Z dostępnych 24 elementów można tworzyć okienka i drzwi, nawiązując do kształtu parawanu – Kamienic, lub też dowolnych motywów, jakie wybierze sobie dziecko. Obie części parawanu są połączone na stałe. Podczas zabawy należy je utrzymać w pionie, co ułatwia przewlekanie.

Produkt posiada Deklaracje Zgodności CE.
 

 

Wymiary:

Wysokość Parawanu Edukacyjnego 54 cm, szerokość jednej części 34 cm.

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.