• PARAWAN DOMEK 4w1

PARAWAN REGAŁ 4 w1 -parawan, regał, biurko, domek dla lalek

Kolor
Napis
2090.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

PARAWAN REGAŁ 4w1 parawan, regał, biurko, domek dla lalek

 

Parawan 4 w 1 to mebel o wielu funkcjach. Doskonale sprawdza się w do codziennych dziecięcych zabawach.

Funkcje Parawanu 4w1 to parawan, parawan biurko, parawan regał oraz parawan - domek dla lalek.

Na mebel składają się cztero-skrzydłowy parawan oraz półki i pionowe przegrody, oddzielające wnęki.

Parawan 4 w 1 to najbardziej rozbudowana wersja parawanu, tworzą go cztery ścianki przenośnego parawanu, do których dołączono półki. Pionowe przegródki, dzięki którym mebel zyskuje wiele wnęk są uzupełnieniem całości konstrukcji.

Mebel jest doskonale przygotowany do stworzenia domowego teatru lub domku dla lalek. Stanowi też doskonałe miejsce do przechowywania dziecięcych skarbów.

Parawan 4 w 1 można montować bez użycia narzędzi oraz innych dodatków jak śruby itp.. Poszczególne elementy są dopasowane do szczelin, wyciętych w skrzydłach parawanu. Po wyjęciu pionowych przegródek można uzyskać regał. Jeśli usunie się z niego kolejne trzy półki, powstanie biurko. Rozłożenie wszystkich dodatkowych elementów powoduje, że mebel staje się klasycznym przenośnym parawanem

Skrzydła parawanu wykonano z liściastej sklejki o grubości 15 mm, półki o grubości 12 mm, natomiast pionowe przegródki do domku dla lalek wykonane są z 10 mm sklejki. Materiały te są ręcznie malowane przed wycinaniem ozdób. Dzięki temu zyskano efekt naturalnego przekroju drewna. 

Możliwy jest spersonalizowany grawerunek z imieniem dziecka lub innym dowolnym napisem, który należy podać w uwagach do zamówienia.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

Wymiary:
Wysokość domku dla lalek 120 cm, szerokość 84 cm, głębokość 42 cm.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0002.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.