• Kategorie
  • Szukaj
  • Oświetlenie pokoju dziecięcego

Oświetlenie pokoju dziecięcego to swoisty element wystroju, dostępny w sklepie internetowym w niezwykłych odsłonach, potrafi nadać pomieszczeniu charakter i podkreślić jego stylistykę. Wszędzie tam, gdzie znajduje swoje miejsce nasze wyjątkowe oświetlenie do pokoju dziecka, prawdziwie baśniowe fantazje budzą się do życia.

OŚWIETLENIE POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór oświetlenia do pokoju dziecięcego. Oświetlenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o pokoju dziecięcym, aby zapewnić Twojemu maluchowi komfort i bezpieczeństwo. Oświetlenie do pokoju dziecięcegow sklepie Tutula jest nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie ozdobi każdy pokój dziecka. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, jest idealne dla dzieci w każdym wieku. .

BEZPIECZNE ZAKUPY OŚWIETLENIA POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy oświetlenia do pokoju dziecięcego w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z oświetleniem do pokoju dziecięcego starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA OŚWIETLENIE POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Płatności za oświetlenie do pokoju dziecięcego możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione oświetlenie do pokoju dziecięcego
wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje oświetlenie do pokoju dziecięcego.

DOSTAWA OŚWIETLENIA POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z oświetleniem do pokoju dziecięcego. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru oświetlenia do pokoju dziecięcego
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI OŚWIETLENIA POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Koszt wysyłki oświetlenia do pokoju dziecięcego jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT OŚWIETLENIA POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione oświetlenie do pokoju dziecięcego? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów oświetlenia do pokoju dziecięcego z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA OŚWIETLENIA POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie oświetlenie do pokoju dziecięcego posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji oświetlenia do pokoju dziecięcego
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421