• OKNO DO MALOWANIA

Symbol: 210051

Okno do malowania

1482.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Dostępny

Drewniane zabawki to obecnie hit wśród produktów dla dzieci. Różne odmiany klocków to nie tylko w pełni bezpieczne i atrakcyjne wizualnie produkty – to przede wszystkim zabawki ekologiczne, które pozwalają od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak ważne jest otaczanie się przedmiotami przyjaznymi środowisku.

Sprawdź pozostałą gamę drewnianych klocków i zabawek na Tutula i kupuj świadomie.

Okno do malowania

Okno do malowania umożliwia dzieciom artystyczne utrwalanie swoich wrażeń. Gdy farba jest jeszcze wilgotna, obraz można zadrukować kartką papieru. W ten sposób można ocalić dzieła sztuki dzieci i udokumentować ich postępy w sztuce.

Wskazówka: Jeśli farba już wyschła, możesz ją ponownie zwilżyć za pomocą butelki z rozpylaczem. To nie tylko skłania dzieci do artystycznego wyrażania siebie, ale także pomaga rozwijać ich osobowość.

Ze względu na niewielką wagę okno malarskie można łatwo podnosić i transportować za pomocą uchwytu i jest idealne do użytku na zewnątrz. Półka oferuje miejsce na miski, farby i pędzle.

Okno do malowania jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Podczas gdy młodsze dzieci eksperymentują z rękoma i malowaniem palcami, starsze dzieci tworzą dzieła sztuki za pomocą pędzli i farb, takie jak autoportrety lub pejzaże.

Praca twórcza z Oknem Malarskim promuje rozwój artystyczny, koordynację ruchową, kreatywność, wyobraźnię, percepcję wzrokową i rozwój osobowości.

Zawartość:

  • okno do malowania, lakierowane lite drewno z hartowanym szkłem bezpiecznym
  • stojak z półką i gumowymi ślizgaczami
  • instrukcja gry i montażu

Dla dzieci od 4 roku życia.

Certyfikaty Certyfikat UE (znak CE)
Wiek 4+
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.