• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty tipi

Przypomnij sobie te wspaniałe czasy dzieciństwa, kiedy budowałeś bazę z poduszek. A może pamiętasz, jak robiłeś namiot z krzeseł i koca? Na pewno masz choć jedno podobne wspomnienie i wiesz, jak świetna zabawa to była!

Możesz zapewnić ją również swojemu dziecku lub sprawić fantastyczny prezent maluchowi w Twojej rodzinie. Polecamy nasze namioty dla dzieci, które są świetnym pomysłem na niebanalny upominek. Świetnie będą też pełnić rolę dekoracyjną w pokoiku dziecięcym. Doskonale pasują na przykład do wnętrz urządzonych w stylu boho. Sprawdzą się również w salach zabaw! Zachwycają nie tylko swoją estetyką, ale i jakością wykonania. Na pewno posłużą dzieciom przez długi czas.

Oferujemy modele wiszące (zaczepiane na suficie) lub w type wigwamu – tipi. Ogromny wybór kolorów i wzorów sprawia, że znajdzie się tutaj idealny “zamek” dla każdej małej księżniczki i świetna baza dla każdego małego agenta. Nie czekaj i przejrzyj nasz asortyment; jesteśmy pewni, że wybierzesz coś spośród dziesiątek różnych modeli.