• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty tipi dla dzieci do pokoju

Namioty tipi dla dzieci do pokoju są uwielbiane przez najmłodszych. To wyjątkowe miejsce idealne do zabaw i relaksu, z którego w cieplejsze dni można korzystać także na zewnątrz. Spraw swojemu dziecku frajdę wybierając namiot tipi z oferty naszego sklepu.

NAMIOTY TIPI DLA DZIECI DO POKOJU ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór namiotów tipi do pokoju jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości namioty tipi dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie namioty tipi dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Namioty tipi zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu namiotów tipi do pokoju dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup namiotów tipi dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA NAMIOTY TIPI DO POKOJU DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy namiotów tipi dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za namioty tipi dla dzieci, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA NAMIOTÓW TIPI DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy namiotów tipi do pokoju dla dzieci:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania namiotów tipi dla dzieci:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz namiot tipi dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania namiotów tipi do pokoju przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego namiotu tipi do pokoju dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421