• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki na biegunach dla dzieci i niemowląt

Zabawki na biegunach to popularna zabawka dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Są to interaktywne i edukacyjne zabawki, które pomagają w rozwijaniu motoryki, koordynacji ruchowej, równowagi i wytrzymałości. Dzieci uwielbiają zabawy na biegunach, ponieważ dają one wiele radości i uśmiechu na twarzy. Dlatego polecamy zabawki na biegunach dla dzieci z naszego sklepu Tutula.

ZABAWKI NA BIEGUNACH TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zabawek na biegunach dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności, wybierając zabawki na biegunach dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY ZABAWEK NA BIEGUNACH DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy zabawek na biegunach dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z zabawkami na biegunach dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA ZABAWKI NA BIEGUNACH DLA DZIECI TUTULA

Płatności za zabawki na biegunach dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione zabawki na biegunach dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje zabawki na biegunach dla dzieci.

DOSTAWA ZABAWEK NA BIEGUNACH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z zabawkami na biegunach dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru zabawek na biegunach dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI ZABAWEK NA BIEGUNACH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki zabawek na biegunach dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT ZABAWEK NA BIEGUNACH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione zabawki na biegunach dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów zabawek na biegunach dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA ZABAWEK NA BIEGUNACH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie zabawki na biegunach dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji zabawek na biegunach dla dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421