• NIESAMOWITY LABIRYNT - ZABAWKA MONTESSORI

NIESAMOWITY LABIRYNT - ZABAWKA MONTESSORI

Wiek 3+
362.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Kurier 12
Kurier pobranie 45
Dostępność Średnia dostępność

NIESAMOWITY LABIRYNT - ZABAWKA MONTESSORI

Kreatywna zabawka Niesamowity Labirynt jest pełna zakamarków i budowli, wszystko zależy od wyobraźni malucha. Na drewnianej planszy wyrzeźbione są uliczki i dołączone drewniane budynki. Niektóre zabudowane, inne z otworkami. 

Dziecko swobodnie może wybudować własne miasto z zaułkami, labiryntami i przeszkodami. Dołączone są kulki i specjalne kijki, które pozwolą pokonać przeszkody. Dzięki temu, że budynki są przesuwane z łatwością możemy tworzyć dowolne, niepowtarzalne labirynty.

Z Niesamowitym Labiryntem nie ma nudy. To doskonała zabawka dla jednej ale i dla kilku osób.

Plansza o wymiarach 45 x 45 cm wykonana jest z płyty stolarskiej, a w niej znajdują się zagłębienia imitujące drogi lub ścieżki w nieznanym labiryncie. Wyraźnie zaznaczone miejsce na start oraz metę dzięki czemu z łatwością można ustalić początek oraz koniec niesamowitego wyścigu.

Uliczki na umieszczenie budynków zostały tak wykrojone, aby nie można było ich wywrócić przy intensywnej zabawie. Do zestawu dołączyliśmy 6 kuleczek, które za pomocą specjalnych patyczków można przeprowadzić przez ścieżki własnego labiryntu. Co ważne, piłeczki są w 3 różnych kolorach nawiązujących do zasad zgodnych z Montessori. Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.
 

 Materiały: deska stolarska, deska bukowa.

Zestaw zawiera: 1 plansze, 30 klocków, 6 drewnianych piłek, 2 kijki

Wymiary:

Wymiary podstawy: 45×45 cm
Wysokość: 9 cm
Waga: 3 kg

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.