• Kategorie
  • Szukaj
  • Meble

Niezależnie czy jest poszukiwaczem przygód, mistrzem kuchni, aktorką teatru lalek czy księżniczką, Twoja pociecha zawsze jest małym bohaterem. Zmienia się i rozwija każdego dnia, podejmując najtrudniejsze wyzwanie – dorastanie.

Dlatego zasługuje na prawdziwie królewską przestrzeń, bezpieczną, kreatywnie wyposażoną, a nade wszystko urokliwą.

Twój dom – krainą wyobraźni

Myśląc o tym, czego najbardziej potrzebuje Twój malec, stworzyliśmy w Lublinie miejsce, które przepełniają najprawdziwsze skarby – nietuzinkowe meble i wyposażenie dziecięcego pokoju, starannie wykonane fotele, półki i stoliki.

W naszym sklepie internetowym, w którym prezentujemy całe bogactwo oferty, znajdą Państwo wyroby, przypominające
małe dzieła sztuki.

Małe rzeczy, a zachwycają

Pojemne skrzynie na zabawki i fantazyjne meble, półki, fotele, stolik do dziecięcego pokoju oraz stabilne pomocniki kuchenne Kitchen Helper wykonano z największą starannością. Pragniemy, by wyposażenie dziecięcego pokoju, takie jak stolik, fotel czy półki spełniało swoje funkcje, jednocześnie stanowiąc niepowtarzalną, indywidualnie skomponowaną dekorację. Wejdź do świata Tutula i daj się ponieść wyobraźni, wybierając z oferty sklepu internetowego najprawdziwsze, meblarskie perełki.

Od początku naszej działalności, tworząc ofertę sklepu internetowego dbamy o szczegóły, one bowiem składają się na całokształt kreacji przestrzeni. A codzienna przestrzeń to istotne tło dla życia.