• Kategorie
  • Szukaj
  • Meble do pokoju dziecięcego

Meble do pokoju dziecięcego. Stwórz wymarzoną krainę swojego dziecka, dzięki meblom do pokoju dziecięcego dostępnym w naszym sklepie. Myśląc o tym, czego najbardziej potrzebuje Twój malec, stworzyliśmy w Lublinie miejsce, które przepełniają najprawdziwsze skarby - nietuzinkowe meble dla dzieci.

MEBLE DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór mebli do pokoju dziecięcego, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając meble do pokoju dziecięcego z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY MEBLI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy mebli do pokoju dziecięcego w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z meblami do pokoju dziecięcego
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA MEBLE DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Płatności za meble do pokoju dziecięcego  możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione meble do pokoju dziecięcego
wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje meble do pokoju dziecięcego
.

DOSTAWA MEBLI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z meblami do pokoju dziecięcego. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru mebli do pokoju dziecięcego
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI MEBLI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Koszt wysyłki mebli do pokoju dziecięcego jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT MEBLI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione meble do pokoju dziecięcego? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów mebli do pokoju dziecięcego  z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA MEBLI DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie meble do pokoju dziecięcego posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji mebli do pokoju dziecięcego 
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421