• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty i stojaki edukacyjne

Maty i stojaki edukacyjne zapewnią nie tylko wspaniale spędzony czas i uśmiech na buzi malucha, ale również będą stymulować jego rozwój. Dlatego warto sprawiać dzieciom takie zabawki, które mają wartość dodaną a znajdziesz je w ofercie Tutula.

MATY I STOJAKI EDUKACYJNE ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór mat i stojaków edukacyjnych jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości maty i stojaki edukacyjne dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie maty i stojaki edukacyjne dla dzieci poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Maty i stojaki edukacyjne zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY MAT I STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu mat i stojaków edukacyjnych przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup mat i stojaków edukacyjnych.

PŁATNOŚĆ ZA MATY I STOJAKI EDUKACYJNE DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy mat i stojaków edukacyjnych przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
maty i stojaki edukacyjne, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA MAT I STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy mat i stojaków edukacyjnych dla dzieci:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT MAT I STOJAKÓW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania mat i stojaków edukacyjnych dla dzieci:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz maty i stojaki edukacyjne.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania
mat i stojaków edukacyjnych przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej maty i stojaka edukacyjnego dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421