• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty edukacyjne dla niemowląt

Maty edukacyjne dla niemowląt wyróżniają się ciekawymi elementami w różnych kolorach, które pobudzają wzrok, zachęcają do eksplorowania rączkami, rozwijają funkcje motoryczne i logiczne myślenie. Maty edukacyjne dla niemowląt to najlepszy sposób na naukę i zdobywanie nowych umiejętności. Sprawdź ofertę Tutula już teraz i zrób zakupy dla swojej pociechy!

MATY EDUKACYJNE DLA NIEMOWLĄT ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór mat edukacyjnych  dla niemowląt jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości maty edukacyjne dla niemowląt nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie maty edukacyjne dla niemowląt poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Maty edukacyjne zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY MAT EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu mat edukacyjnych dla niemowląt przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup mat edukacyjnych dla niemowląt.

PŁATNOŚĆ ZA MATY EDUKACYJNE DLA NIEMOWLĄT

Aby ułatwić Państwu zakupy mat edukacyjnych dla niemowląt przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
maty edukacyjne dla niemowląt, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  •  kartą kredytową 
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA MAT EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy mat edukacyjnych dla niemowląt:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT MAT EDUKACYJNYCH DLA NIEMOWLĄT

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania mat edukacyjnych dla niemowląt:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz matę edukacyjną.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania
mat edukacyjnych dla niemowląt przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej maty edukacyjnej dla niemowląt zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421