• MAGICZNE PUDEŁKO

Symbol: 210052

Magiczne pudełko

278.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Dostępny

Drewniane zabawki to obecnie hit wśród produktów dla dzieci. Różne odmiany klocków to nie tylko w pełni bezpieczne i atrakcyjne wizualnie produkty – to przede wszystkim zabawki ekologiczne, które pozwalają od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak ważne jest otaczanie się przedmiotami przyjaznymi środowisku.

Sprawdź pozostałą gamę drewnianych klocków i zabawek na Tutula i kupuj świadomie.

Magiczne pudełko

Magiczne pudełko wspomaga rozwój trwałości obiektu u małych dzieci. Idealnie nadaje się do percepcji dotykowej, akustycznej i optycznej, a także do rozwijania motoryki małej i dużej. Interakcja z nauczycielem promuje interakcje społeczne.

Jeśli dziecku zaoferuje się różne materiały do zabawy, będzie ono miało również szeroki wachlarz doświadczeń dotykowych i słuchowych.

Czym jest trwałość obiektu?

Czy to możliwe, że rzeczy tam są, nawet jeśli nie są widoczne?

Czy jestem niewidzialny, jeśli nie widzę już innych? Czy rzeczy mogą całkowicie zniknąć?

O to właśnie chodzi:

Coś znika – a potem znowu jest! Już w wieku kilku miesięcy dzieci lubią gry, w których rzeczy znikają. Wspaniałym przeżyciem jest gra w kukułkę - gdy dziecko chowa się, aby móc znowu coś zobaczyć: świat, który na chwilę zniknął, w końcu znów tam jest!

Dzieci badają, w jaki sposób rzeczy znikają na wiele sposobów: ukrywając rzeczy w torbach lub za drzwiami szafek, aby później je znaleźć. Chowając się i czekając na znalezienie – lub prosząc innych, by się ukryli. Za pomocą swoich działań dzieci odkrywają to prawo i sprawdzają je raz za razem.

Zawartość:

  • 1 pudełko z wieczkiem z nacięciami
  • instrukcja

Wymiary: wysokość 16 cm, Ø 20 cm

 

Liczba i wiek graczy

Dla 1-2 małych dzieci od 6 miesiąca życia i 1 nauczyciela pedagogicznego

Certyfikaty Certyfikat UE (znak CE)
Wiek 6 miesięcy +
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.