• Kategorie
  • Szukaj
  • Łóżeczka i kołyski dla lalek

Łóżeczka i kołyski dla lalek pomogą w usypianiu lalek, które posiada każda mała dziewczynka. Proponowane łóżeczka oraz kołyski, które znajdują się w sklepie Tutula cechuje ciekawy design, bezpieczne i trwałe wykonanie oraz piękne (stonowane oraz intensywne) kolory.

ŁÓŻECZKA I KOŁYSKI DLA LALEK TUTULA

Szeroki wybór łóżeczek i kołysek dla lalek jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości łóżeczka i kołyski nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie łóżeczka i kołyski dla lalek poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY ŁÓŻECZEK I KOŁYSEK W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy łóżeczek i kołysek dla lalek w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z łóżeczkami i kołyskami dla lalek starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA ŁÓŻECZKA I KOŁYSKI DLA LALEK TUTULA

Płatności za łóżeczka i kołyski dla lalek możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione gry i zabawki wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje łóżeczka i kołyski.

DOSTAWA ŁÓŻECZEK I KOŁYSEK DLA LALEK TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z łóżeczkami i kołyskami. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru łóżeczek i kołysek w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI ŁÓŻECZEK I KOŁYSEK DLA LALEK TUTULA

Koszt wysyłki łóżeczek i kołysek jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT ŁÓŻECZEK I KOŁYSEK DLA LALEK TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione łóżeczka i kołyski dla lalek? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów łóżeczek i kołysek z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA ŁÓŻECZEK I KOŁYSEK TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie łóżeczka i kołyski dla lalek posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji łóżeczek i kołysek znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421