• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy wiszące do pokoju dziecięcego

Lampy wiszące do pokoju dziecięcego dostępne w naszym sklepie internetowym rozpraszają światło, tworząc przyjemną atmosferę do zabawy, nauki i wypoczynku. Pełne uroku wzory i fantazyjne formy, jakie posiadają lampy wiszące do pokoju dziecięcego sprawią, że każde wnętrze staje się przytulne i atrakcyjne dla maluszka.

LAMPY WISZĄCE DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór lamp wiszących do pokoju dziecięcego. Oświetlenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o pokoju dziecięcym, aby zapewnić Twojemu maluchowi komfort i bezpieczeństwo. Lampy wiszące do pokoju dziecięcego w sklepie Tutula są nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie ozdobi ą każdy pokój dziecka. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, są idealne dla dzieci w każdym wieku. .

BEZPIECZNE ZAKUPY LAMP WISZĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy lamp wiszących do pokoju dziecięcego w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z lampami wiszącymi do pokoju dziecięcego starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA LAMPY WISZĄCE DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Płatności za lampy wiszące do pokoju dziecięcego możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione lampy wiszące do pokoju dziecięcego
wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje lampy wiszące do pokoju dziecięcego.

DOSTAWA LAMP WISZĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z lampami wiszącymi do pokoju dziecięcego. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru lamp wiszących do pokoju dziecięcego
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI LAMP WISZĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Koszt wysyłki lamp wiszących do pokoju dziecięcego jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT LAMP WISZĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione lampy wiszące do pokoju dziecięcego? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów lamp wiszących do pokoju dziecięcego z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA LAMP WISZĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie lampy wiszące do pokoju dziecięcego posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji lamp wiszących do pokoju dziecięcego
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421