• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy stojące do pokoju dziecięcego

Lampki stojące do pokoju dziecięcego. Od początku działalności Tutula prezentuje produkty łączące bezpieczeństwo, funkcjonalność i efektywny design. Światło zmienia rzeczywistość, dlatego jego odpowiedni wybór odgrywa olbrzymią rolę w kreacji przestrzeni. Przedstawiamy bogaty wybór lamp stojących do pokoju dziecka, które ubarwią królestwo małego bohatera.

Brak produktów do wyświetlenia

LAMPKI STOJĄCE DO POKOJU DZIECIĘCEGO ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Poszukujesz lampki stojące do pokoju dziecięcego , która rozświetli Twoje dziecięce pokoje i stanie się ulubioną dekoracją maluchów? Tutula ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze lampki stojące do pokoju dziecięcego to połączenie funkcjonalności i designu. Dzięki nim Twoje dzieci będą mogły cieszyć się miękkim, przyjemnym światłem, które pozwoli im na relaks i odpoczynek po całym dniu zabaw. Nasze lampki stojące do pokoju dziecięcego są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

BEZPIECZNE ZAKUPY LAMPEK STOJĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu lampek stojących do pokoju dziecięcego przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup lampek stojących do pokoju dziecięcego.

PŁATNOŚĆ ZA LAMPKI STOJĄCE DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Aby ułatwić Państwu zakupy lampek stojących do pokoju dziecięcego przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za lampki stojące do pokoju dziecięcego
, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA LAMPEK STOJĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy lampek stojących do pokoju dziecięcego:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT LAMPEK STOJĄCYCH DO POKOJU DZIECIĘCEGO

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania lampek stojących do pokoju dziecięcego:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz lampki stojące do pokoju dziecięcego.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania lampek stojących do pokoju dziecięcego
przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej lampki stojące do pokoju dziecięcego dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421