• Kategorie
 • Szukaj
 • Lalki pluszowe dla dzieci

Lalki pluszowe dostępne w naszym sklepie zachwycają swoją miękkością, wyglądem oraz możliwością ściskania. Pozwól swojej ukochanej dziewczynce znaleźć ulubioną pluszową lalkę. Na proponowane przez nas produkty warto się zdecydować z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo najmłodszych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

LALKI PLUSZOWE ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór lalek pluszowych jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości lalki pluszowe nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie lalki pluszowe  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY LALEK PLUSZOWYCH

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu  lalek pluszowych przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup lalekpluszowych.

PŁATNOŚĆ ZA LALKI PLUSZOWE

Aby ułatwić Państwu zakupy lalek pluszowych przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
lalki pluszowe, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA LALEK PLUSZOWYCH

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy lalek pluszowych:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT LALEK PLUSZOWYCH

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania lalek pluszowych:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz lalkę pluszową.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania
lalek pluszowych przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej lalki pluszowe zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421