• Kategorie
  • Szukaj
  • Lalki plastikowe dla dzieci

Lalki plastikowe dostępne w naszym sklepie internetowym stworzone są z wytrzymałych materiałów sprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa. Wybierzcie wspólnie z dzieckiem lalkę w naszym sklepie Tutula i rozpocznijcie wspaniałą przygodę.

LALKI PLASTIKOWE DLA LALEK TUTULA

Szeroki wybór lalek plastikowych jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości lalki plastikowe nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie lalki plastikowe poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY LALEK PLASTIKOWYCH TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy lalek plastikowych w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z lalkami plastikowymi starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA LALKI PLASTIKOWE TUTULA

Płatności za lalki plastikowe możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione gry i zabawki wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje lalki plastikowe.

DOSTAWA LALEK PLASTIKOWYCH TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z lalkami plastikowymi. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru lalek plastikowych w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI LALEK PLASTIKOWYCH TUTULA

Koszt wysyłki lalek plastikowych jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT LALEK PLASTIKOWYCH TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione lalek plastikowych? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów lalek plastikowych z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA LALEK PLASTIKOWYCH TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie lalki plastikowe posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji lalek plastikowych znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421