• Kategorie
 • Szukaj
 • Lalki i akcesoria dla lalek

Lalki i akcesoria dla lalek to ulubione zabawki dziewczynek. Dzięki dużemu wyborowi akcesoriów dla lalek to będzie świetna zabawa na lata. W Tutula znajdziesz szeroki zakres produktów, dzięki czemu Twoja córka będzie się mogła poczuć jak prawdziwa mama! Wybierzcie wspólnie lalkę w naszym sklepie Tutula i rozpocznijcie wspaniałą przygodę.

LALKI I AKCESORIA DLA LALEK ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór lalek i akcesoriów jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości lalki i akcesoria nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie lalki i akcesoria poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY LALEK I AKCESORIÓW

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu lalek i akcesoriów przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup lalek i akcesoriów.

PŁATNOŚĆ ZA LALKI I AKCESORIA

Aby ułatwić Państwu zakupy lalek i akcesoriów przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
lalki i akcesoria, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA LALEK I AKCESORIÓW

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy lalek i akcesoriów:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT LALEK I AKCESORIÓW

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania lalek i akcesoriów:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz lalkę.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania lalek i akcesoriów przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej lalki dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421