• ŁÓŻKO I DUŻO WIĘCEJ - WIĘCEJ NIŻ ŁÓŻKO

ŁÓŻKO I DUŻO WIĘCEJ - WIĘCEJ NIŻ ŁÓŻKO

Kolor wewnętrzny
Kolor zewnętrzny
Wymiary
3790.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

ŁÓŻKO I DUŻO WIĘCEJ - więcej niż łóżko

Wygoda warunkuje zdrowy i spokojny sen. Typowy mebel kojarzony z wypoczynkiem może stać się swoistym placem zabaw w dziecięcym pokoju. Więcej niż łóżko to miejsce kreatywnego spędzania czasu.

Mebel, który Państwu przedstawiamy to znacznie więcej niż miejsce do spania. Tutaj znajdzie się miejsce dla ukochanego pluszaka, Łóżko i dużo więcej łączy potrzebę odpoczynku, wygodę i potrzebę ruchu i zabawy małego użytkownika mebla.

Konstrukcja mebla jest zabudowana co stwarza poczucie intymności, mebel stanowi dziecięcą "bazę" lub "twierdzę", z której z łatwością można wydostać się przez okno. wychodzenia z łóżka przez dołączaną zjeżdżalnię stanie się niesamowitą przygodą.

„Więcej niż ŁÓŻKO” to także frajda ze wspinania. Otwory przy krótszym boku tworzą drabinkę, po której można wspiąć się na dach mebla i obwieścić zwycięstwo dzwonkiem umieszczonym na szczycie. Wieczorną funkcjonalność mebla podkreśla stolik wraz z dołączoną lampką. Mebel można złożyć jak pozostałe propozycje z linii mebelków. Dodatkowym zabezpieczeniem są śruby, dostępne wraz z zamówieniem.

Standardowy rozmiar łóżka to 200 x 90 cm. Istnieje możliwość zamówienia mebla o innych wymiarach oraz pomalowania jednej ze ścian farbą tablicową. - na specjalne zamówienie i wycenę

Zjeżdżalnia, lampka oraz dzwonek są w zestawie.

Cena nie zawiera materaca.

Łóżko wykonane jest z brzozowej sklejki pierwszej klasy o grubości 12 i 15 mm.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

wymiary:

Całkowita wysokość: 120 cm
Szerokość ścianki od strony głowy: 127,5 cm
Szerokość ścianki od strony nóg: 97,5 cm
Długość całkowita: 205 cm
Długość zjeżdżalni: 90 cm


Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0002.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.