• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuchnie

Co uwielbiają robić małe pociechy? Bawić się w gotowanie i tworzenie przepysznych słodkości! Z myślą o sprawianiu  radości i rozwijaniu pasji do tworzenia kulinarnych dzieł od małego powstały nasze drewniane kuchnie dla dzieci z  wszelkimi niezbędnymi akcesoriami i elementami imitującymi produkty spożywcze. Proponowane produkty pozwolą  dziecku świetnie spędzić czas, zapewniając możliwość prowadzenia restauracji, cukierni czy piekarni i jednocześnie  rozwijając umiejętności społeczne od najmłodszych lat.

Z myślą o rozwoju i zabawie

Dostępne mamy liczne modele, które odznaczają się starannym wykonaniem oraz wysoką wytrzymałością z uwagi na  wykorzystanie naturalnego tworzywa. Są przy tym w pełni bezpieczne dla twojego malucha, co potwierdzają otrzymane  certyfikaty. Wyboru możesz dokonać zgodnie z własnymi preferencjami oraz potrzebami twojego syna lub córki.

Pozwól maluchowi na puszczenie wodzy fantazji podczas kreatywnej zabawy w gotowanie – spraw radość małej  kucharce lub kucharzowi z naszymi wyjątkowymi propozycjami.