• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci

Kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci rozwijają pasję do tworzenia kulinarnych dzieł od najmłodszych lat. Małe pociechy uwielbiają bawić się w gotowanie i tworzenie przepysznych słodkości. Pozwól maluchowi na puszczenie wodzy fantazji podczas kreatywnej zabawy w gotowanie. Spraw radość małej kucharce lub kucharzowi z naszymi wyjątkowymi kuchniami i akcesoriami kuchennymi dla dzieci

KUCHNIE I AKCESORIA KUCHENNE DLA DZIECI W TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór kuchni i akcesoriów kuchennych dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY KUCHNI I AKCESORIÓW KUCHENNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy kuchni i akcesoriów kuchennych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z kuchniami i akcesoriami kuchennymi dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.
 

PŁATNOŚĆ ZA KUCHNIE I AKCESORIA KUCHENNE DLA DZIECI TUTULA

Płatność za  kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje kuchnie i akcesoria kuchenne dla dzieci.

DOSTAWA KUCHNI I AKCESORIÓW KUCHENNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z kuchniami i akcesoriami kuchennymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru kuchni i akcesoriów kuchennych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI KUCHNI DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki kuchni i akcesoriów kuchennych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT KUCHNI I AKCESORIÓW KUCHENNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówioną kuchnię lub akcesoria kuchenne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów kuchni i akcesoriów kuchennych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA KUCHNI I AKCESORIÓW KUCHENNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówiona przez Ciebie kuchnia dla dzieci posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji kuchni i akcesoriów dla dzieci znajdziesz pod linkiem:https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421