• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesła do karmienia dla dzieci

Krzesełka do karmienia dla dzieci będą świetnym rozwiązaniem, podczas śniadań, obiadków oraz kolacji. Krzesełka do karmienia, które znajdziesz w naszej ofercie są wygodne i bardzo funkcjonalne. Warto o nich pomyśleć, kiedy dziecko może już być ułożone w pozycji siedzącej i chcemy wprowadzać do jego diety nowe pokarmy.

Jeden z podstawowych elementów wyprawki dla dziecka, którego zdecydowanie nie może zabraknąć - to oczywiście krzesełko do karmienia. Warto o nim pomyśleć, kiedy dziecko może już być ułożone w pozycji siedzącej i chcemy wprowadzać do jego diety nowe pokarmy, czyli mniej więcej od 6 miesiąca życia. 

Co możesz wybrać?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, aby zapewniało zdrową pozycję siedzącą dla dziecka, było komfortowe, a także praktyczne – w ofercie sklepu internetowego Tutula znajdziesz na przykład warianty 2w1, które są bardzo funkcjonalne. Dzięki temu, że możesz regulować wysokość siedziska, demontować tackę czy dopasowywać pasy bezpieczeństwa, mebel może być wykorzystany na różne sposoby; również jako zwyczajny fotelik służący na przykład do zabawy. 

Foteliki oraz krzesełka do karmienia dostępne są w różnych kolorach. Szczególnie chętnie wybierane są modele pastelowe, ponieważ świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. A Ty, który model wybierzesz dla swojego dziecka? Zapraszamy do zakupów!