• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesełka dla dzieci

Krzesełka dla dzieci pozwalają usiąść wygodnie i z prawidłową postawą pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane do dziecka rozmiarem i budową. Sprawdź nasze propozycje kolorowych krzesełek dziecięcych dostępnych w naszym sklepie dla chłopców i dziewczynek.

KRZESEŁKA DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór krzesełek dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając krzesełka dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy krzesełek dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z krzesełkami dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA KRZESEŁKA DLA DZIECI TUTULA

Płatności za krzesełka dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione krzesełka dla dzieci
 wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje krzesełka dla dzieci
.

DOSTAWA KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z krzesełkami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru krzesełek dla dzieci
 w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki krzesełek dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione krzesełka dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów krzesełek dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA KRZESEŁEK DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie krzesełka dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji krzesełek dla dzieci
znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421