• KRZESŁO DOMEK - WIĘCEJ NIŻ KRZESEŁKO

KRZESŁO DOMEK - WIĘCEJ NIOŻ KRZESEŁKO

Kolor boków
Kolor wewnętrzny
545.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

KRZESŁO DOMEK - WIĘCEJ NIŻ KRZESEŁKO

Krzesełko Domek to nie tylko mebel z oparciem i stylowymi ozdobami. To również zabawka ze zjeżdżalnią i dwupoziomowy garaż dla ulubionych autek. Doskonale sprawdza się jako domowy, mały plac zabaw.

Idealna kolekcję można stworzyć korzystając z krzesełka i Parawanu Biurka.

Krzesło Domek ze zjeżdżalnią i garażem doskonale pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Wielofunkcyjność Krzesła Domku pobudza u dziecka spostrzegawczość oraz pozwala ćwiczyć precyzyjne ruchy. Całość składa się z drewnianego siedziska, oparcia oraz boków, do podpierania rąk. Mają one kształt domku z kominem. 

Krzesło domek to mebel, zabawka i przepiękna ozdoba dziecięcego pokoju. To również dokonały pomysł na prezent dla malucha. 

Wystarczy dostawić do jednego z dwóch, symetrycznie wyciętych otworów zjeżdżalnię, aby zyskać piętrowy garaż lub wysoką zjeżdżalnię. Dekoracje są ręcznie obrabiane. Mebel stanowi samodzielny element do zabawy, można go łączyć również z innymi propozycjami z tej samej linii dostępnej na TUTULA.pl tworząc domowy plac zabaw.

Boki krzesła wykonano z liściastej sklejki o grubości 12 mm, siedzisko i oparcie o grubości 10 mm. Domek Krzesło jest dostępny w odcieniach pastelowych oraz naturalnego drewna. Do każdego egzemplarza dołączona jest zjeżdżalnia wykonana z liściastej sklejki o grubości 15 mm.

Mebel jest złożony i gotowy do użytku.

 

Wymiary:
Wysokość krzesła: 54,5 cm
Wysokość siedziska: 29 cm
Wymiary siedziska: szerokość: 29 cm, głębokość: 32,5 cm

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.