• KOSTKI NACISKOWO-PAMIĘCIOWE

Symbol: 210013

Kostki naciskowo - pamięciowe

462.00
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Duża dostępność

Drewniane zabawki to obecnie hit wśród produktów dla dzieci. Różne odmiany klocków to nie tylko w pełni bezpieczne i atrakcyjne wizualnie produkty – to przede wszystkim zabawki ekologiczne, które pozwalają od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak ważne jest otaczanie się przedmiotami przyjaznymi środowisku.

Sprawdź pozostałą gamę drewnianych klocków i zabawek na Tutula i kupuj świadomie.

Kostki naciskowo - pamięciowe

Ekscytująca gra dająca wiele radości i rozwijająca zdolność obserwacji i koncentracji, rozwija zmysł dotyku.

Gra pamięciowa niesie ze sobą wyzwanie. Sekretem jest poznanie właściwości sprężyny umieszczonej w każdym z sześcianów poprzez jej naciśnięcie i właściwe dobranie pary.

Kostki naciskowo-pamięciowe, są bardzo cenną i pomysłową zabawką pozwalającą na regulację siły nacisku. Mogą być wykorzystywane jako cenny element terapii u dzieci z trudnością z napięciem mięśniowym.

Ponadto kostki rozwijajązmysł dotyku oraz zdolność obserwacji i koncentracji. Pozwalają rozwijać się pod względem manualnym, ćwiczą percepcję ruchów oraz regulują napięcie mięśniowe.

 

Zawartość:

  • 6 par drewnianych kostek z przyciskami o różnym stopniu sprężystości, na ich odwrocie znajduje się 6 par różnych wzorów, które służą do sprawdzenia poprawności wybranej pary pod wpływem nacisku,
  • drewniana skrzynka o wymiarach 27 x 10,5 x 5,5 cm,
  • instrukcja.
Certyfikaty Certyfikat UE (znak CE)
Wiek 3+
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.