• KITCHEN HELPER 3w1 - POMOCNIK KUCHENNY 3w1

KITCHEN HELPER 3w1 - POMOCNIK KUCHENNY 3w1 zjeżdżalnia i teatrzyk

Kolor boków
Kolor poprzeczek
1195.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Średnia dostępność

KITCHEN HELPER 3w1 - POMOCNIK KUCHENNY 3w1 zjeżdżalnia i teatrzyk

 

Kitchen helper umożliwia dziecku bezpieczne uczestniczenie w wielu czynnościach kuchennych. Dzieki pomocnikowi kuchennemu maluch widzi wszystko co się dzieje na stole. Może również swobodnie sięgać po produkty.

Kichen helper 3w1 to również zjeżdżalnia i teatrzyk, w którym swoich sił może spróbować każdy członek rodziny.

Kitchen helper można ustawić w dowolnym miejscu, również przy zlewie. Dzięki pomocnikowi dziecko zyskuje własne, samodzielne stanowisko pracy i może ćwiczyć sztukę gotowania. Dziecko swobodnie obserwuje dorosłych i ich naśladuje. Uczuy się mycia owoców, mieszania składników, ugniatania ciasta oraz mycia naczyń. Kitchen helper nadaje się do jedzenia posiłków dla dzieci, które już samodzielnie chodzą.  

Mebel jest przeznaczony dla dzieci, które posiadły sztukę chodzenia. 

Wejście do środka ułatwia niewielki schodek. Zabezpieczony podest posiada trzy regulacje wysokości. Mebel rośnie więc wraz z jego użytkownikiem. Można go wykorzystać jako zjeżdżalnię dzięki dodatkowej płycie, dostępnej w zestawie. Jej wysokość stabilizuje się na dwóch poziomach. Ze względu na dekoracyjność kitchen helpera, nadaje się on także do zabaw w teatrzyk. Do zestawu dołączona jest kurtyna w gwiazdki.

Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu przy wykorzystaniu specjalnie wyprofilowanych otworów.

Boki wykonane są z liściastej sklejki o 15 mm grubości, natomiast poprzeczki, stopień, podest, poprzeczka do teatrzyku to sklejka 12 mm. Zjeżdżalnia to laminowana płyta MDF. 

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

Wymiary:

Wysokość: 90 cm
Wymiary na górze: szerokość 46 cm, głębokość 33 cm
Wymiary podstawy: szerokość 66 cm, głębokość 51 cm

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.