• Kategorie
  • Szukaj
  • Huśtawki zewnętrzne dla dzieci

Huśtawki zewnętrzne dla dzieci to jedne z najbardziej obleganych części każdego placu zabaw. Proponujemy zorganizować mini plac zabaw we własnym domu, ogrodzie czy też na tarasie. Huśtawka z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. W trosce o najmłodszych w Tutula przywiązujemy dużą wagę do tego, by huśtawki z naszej oferty spełniały wszystkie wymagania bezpiecznego użytkowania.

HUŚTAWKI ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór huśtawek zewnętrznych dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając huśtawki zewnętrzne dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY HUŚTAWEK ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy huśtawek zewnętrznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z huśtawkami zewnętrznymi dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA HUŚTAWKI ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za huśtawki zewnętrzne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
huśtawki zewnętrzne dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje
huśtawki zewnętrzne dla dzieci.

DOSTAWA HUŚTAWEK ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z huśtawkami zewnętrznymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru
huśtawek zewnętrznych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI HUŚTAWEK ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki huśtawek zewnętrznych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT HUŚTAWEK ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione huśtawki zewnętrzne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów huśtawek zewnętrznych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA HUŚTAWEK ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie huśtawki zewnętrzne dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
huśtawek zewnętrznych dla dzieci znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421