• Kategorie
  • Szukaj
  • Hamaki i huśtawki do pokoju dziecka

Huśtawki i hamaki do pokoju dziecka dostępne w ofercie Tutula oprócz spełniania swojej praktycznej funkcji - czyli relaksacyjnej i "zabawowej" - mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Spraw swojemu dziecku frajdę wybierając huśtawki i hamaki z oferty naszego sklepu.

HUŚTAWKI I HAMAKI DO POKOJU DZIECKA TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór huśtawek i hamaków do pokoju dziecka, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając huśtawki i hamaki do pokoju dziecka z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY HUŚTAWEK I HAMAKÓW DO POKOJU DZIECKA TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy huśtawek i hamaków do pokoju dziecka w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z huśtawkami i hamakami do pokoju dziecka
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA HUŚTAWKI I HAMAKI DO POKOJU DZIECKA TUTULA

Płatności za huśtawki i hamaki do pokoju dziecka możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
huśtawki i hamaki do pokoju dziecka wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje
huśtawki i hamaki do pokoju dziecka .

DOSTAWA HUŚTAWEK I HAMAKÓW DO POKOJU DZIECKA TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z huśtawkami i hamakami do pokoju dziecka. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru
huśtawek i hamaków do pokoju dziecka w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI HUŚTAWEK I HAMAKÓW DO POKOJU DLA DZIECKA TUTULA

Koszt wysyłki huśtawek i hamaków do pokoju dziecka jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT HUŚTAWEK I HAMAKÓW DO POKOJU DZIECKA TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione huśtawki i hamaki do pokoju dziecka? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów huśtawek i hamaków do pokoju dziecka z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA HUŚTAWEK I HAMAKÓW DO POKOJU DZIECKA TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie huśtawki i hamaki do pokoju dziecka posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
huśtawek i hamaków do pokoju dziecka znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421