• Kategorie
 • Szukaj
 • Hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi dla dzieci są łatwe i wygodne w użytkowaniu, dlatego najmłodsi uwielbiają ten środek transportu. W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór hulajnóg dla dzieci wykonanych z bezpiecznych i trwałych materiałów, w różnych kształtach i kolorach, dopasowanych do różnych gustów i preferencji dzieci. Sprawdź ofertę hulajnóg w naszym sklepie i wybierz model odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka.

Brak produktów do wyświetlenia

HULAJNOGI DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór hulajnóg jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości hulajnogi dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie hulajnogi  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Hulajnogi zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiednią dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY HULAJNÓG DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu hulajnóg dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup hulajnóg dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA HULAJNOGI DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy hulajnóg  dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
hulajnogi dla dzieci, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA HULAJNÓG DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy hulajnóg dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT HULAJNÓG DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania hulajnóg dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz hulajnogę dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania hulajnóg dla dziecka przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej hulajnogi dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421