• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane gry i zabawki edukacyjne dla dzieci

Gry i zabawki edukacyjne nie muszą być nudne! W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciekawe gry i zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku, które zainteresują każdego. Spędź ze swoim dzieckiem aktywnie czas, zapewniając mu jednocześnie naukę i super zabawę.

GRY I ZABAWKI EDUKACYJNE TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rozwijających gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kreatywne gry i zabawki z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY GIER I ZABAWEK EDUKACYJNYCH TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy gier i zabawek w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z grami i zabawkami starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA GRY I ZABAWKI EDUKACYJNE TUTULA

Płatność za gry i zabawki edukacyjne możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione gry i zabawki wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje gry i zabawki edukacyjne.

DOSTAWA GIER I ZABAWEK EDUKACYJNYCH TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z grami i zabawkami edukacyjnymi. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru gier i zabawek w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI GIER I ZABAWEK EDUKACYJNYCH TUTULA

Koszt wysyłki gier i zabawek jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT GIER I ZABAWEK EDUKACYJNYCH TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione gry i zabawki? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów gier i zabawek z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA GIER I ZABAWEK EDUKACYJNYCH TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie gry i zabawki posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji gier i zabawek znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421