• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry / Edukacyjne

Aktywne zajęcia pobudzające samodzielne myślenie u małego człowieka sprzyjają kształtowaniu osobowości,światopoglądu i pozwalają na nabywanie wiedzy, niezbędnej w dorosłym życiu.

Aktywnie i twórczo

Gry planszowe dla dzieci to doskonały pomysł na zabawę, jak i forma nauki o świecie. To również wspaniały sposób naspędzanie czasu z rodzicami i bliskimi. Logiczne gry edukacyjne memory, puzzle oraz drewniane zabawki zręcznościowe dla dzieci aktywnie uczą wyciągania wniosków, dokonywania wyborów i zdrowej rywalizacji.

Kreatywnie w domu i w podróży

Gry edukacyjne, logiczne memory, puzzle dla dzieci – wszystkie te przedmioty (papierowe, drewniane, z tworzyw sztucznych) posiadają pewną olbrzymią zaletę. Ich wymiary pozwalają na zabieranie ich wszędzie, gdzie tylko zapragniemy wspólnie zrobić coś ciekawego, uruchamiając wyobraźnię i potrzeby poznawcze. W domu, w podróży, a nawet w samochodzie zajmują czas ucząc, bawiąc i sprawiając radość. Puzzle, planszówki, gry edukacyjne memory i logiczne to niezastąpiona rozrywka, niezależnie od czasu i miejsca.

Sposób, by uwierzyć w siebie

Gry edukacyjne, puzzle, memory, popularne planszówki i zręcznościowe, drewniane zabawki dla dziecka dopasowane do wieku, pozwalają zająć malucha, aktywnie rozwijając jego wyobraźnię, kształtując pewność siebie i wiarę we własne możliwości. To sprawdzony sposób na naukę poprzez rozrywkę, a dzięki swoim rozmiarom stanowią rozwiązanie do wykorzystania także poza domem.

Nauka logiki i zręczności na całego – dla małego i dużego

Nauka nowych zdolności to tylko jeden z atutów wspólnych aktywności. Gry edukacyjne dla dzieci pozwalają również w przystępny sposób utrwalić umiejętności i wiedzę już posiadaną. Ogromny wachlarz drewnianych zabawek zręcznościowych i logicznych planszówek sprzyja rozwojowi w wielu dziedzinach. To doskonałe przygotowanie przedszkolne, które jednocześnie uprzyjemnia czas zarówno w domu, jak i poza nim.

Wybierając puzzle, planszówki, memory i zręcznościowe zabawki drewniane Tutula macie pewność, że robicie dla swoich pociech coś dobrego. Dla siebie również – przecież w grach towarzyskich nie chodzi o wiek, ale o prawdziwą frajdę.