• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty dla dzieci

Gokarty zapewnią dzieciom wiele emocji i radości, pomogą zaszczepić w maluchach pasję do motoryzacji. Sprawdź ofertę gokartów w naszym sklepie i wybierz model odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka.

Brak produktów do wyświetlenia

GOKARTY DLA DZIECI TUTULA

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór gokartów dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności, wybierając gokarty dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY GOKARTÓW DLA DZIECI W SKLEPIE INTERNETOWYM TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy gokartów dla dzieci w naszym sklepie internetowym były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony. Wszystkie paczki z gokartami dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA GOKARTY DLA DZIECI TUTULA

Płatności za gokarty dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A. Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione gokarty dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643. Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje gokarty dla dzieci.

DOSTAWA GOKARTÓW DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z gokartami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost. Istnieje również możliwość odbioru gokartów dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI GOKARTÓW DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki gokartów dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT GOKARTÓW DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione gokarty dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów gokartów  dla dzieci z naszego sklepu klikając w link https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA GOKARTÓW DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie gokarty dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji gokartów dzieci znajdziesz pod linkiem https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT ze sklepem internetowym

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
woj. lubelskie
NIP: 9462694421