• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowerki drewniane dla dzieci

Rowerki drewniane to doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej, poprawę wytrzymałości siły i kondycji fizycznej oraz zdobywanie nowych umiejętności. Dzieci, które uczą się jeździć na rowerze, rozwijają także swoją niezależność i samodzielność, co pozytywnie wpływa na ich rozwój emocjonalny i społeczny.

Brak produktów do wyświetlenia

ROWERKI DREWNIANE DLA DZIECI W TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór rowerków drewnianych dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając rowerki drewniane dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY ROWERKÓW DREWNIANYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy rowerków drewnianych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z rowerkami drewnianymi dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.
 

PŁATNOŚĆ ZA ROWERKI DREWNIANE DLA DZIECI TUTULA

Płatność za  rowerki drewniane dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione rowerki drewniane dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje rowerki drewniane dla dzieci.
 

DOSTAWA ROWERKÓW DREWNIANYCH DLA DZIECI TUTULA
 

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z rowerkami drewnianymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru rowerków drewnianych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.
 

KOSZT WYSYŁKI ROWERKÓW DREWNIANYCH DLA DZIECI TUTULA 

Koszt wysyłki rowerków drewnianych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.
 

ZWROT ROWERKÓW DREWNIANYCH DLA DZIECI TUTULA
 

Chcesz zwrócić zamówiony rowerek drewniany dla dziecka? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów rowerków drewnianych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.
 

REKLAMACJA ROWERKÓW DREWNIANYCH DLA DZIECI TUTULA
 

Jeśli zamówiona przez Ciebie rowerki drewniane dla dzieci posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji rowerków drewnianych dla dzieci znajdziesz pod linkiem:https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.
 

KONTAKT
 

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421