• Kategorie
  • Szukaj
  • Domki dla lalek

Domki dla lalek to wyjątkowe zabawki, które pozwalają dziewczynkom zagłębić się w marzenia. Pozwól swojej córce bawić się tak, jak Ty to kiedyś robiłaś - wybierz najlepszą dla niej propozycję z naszego sklepu internetowego Tutula i obserwuj z przyjemnością jej radość w trakcie zabawy.

DOMKI DLA LALEK TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór domków dla lalek dla dzieci w różnym wieku, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając domki dla lalek z Tutula.
 

BEZPIECZNE ZAKUPY DOMKÓW DLA LALEK TUTULA
 

Zależy nam na tym, żeby zakupy domków dla lalek w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z domkami dla lalek starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA DOMKI DLA LALEK TUTULA

Płatność za domki dla lalek możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione domki dla lalek wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje domki dla lalek.

DOSTAWA DOMKÓW DLA LALEK TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z domkami dla lalek. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru domków dla lalek w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI DOMKÓW DLA LALEK TUTULA

Koszt wysyłki domków dla lalek jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT DOMKÓW DLA LALEK TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione domki dla lalek? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów domków dla lalek z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA DOMKÓW DLA LALEK TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie domki dla lalek posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji domków dla lalek znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421