• Kategorie
  • Szukaj
  • Domki zewnętrzne dla dzieci

Domki zewnętrzne dla dzieci, domki na drzewach, domki stojące, zabawa w dom- wszystko co związane z małą wersją domowego ogniska od zawsze było w centrum zainteresowania maluchów. Oferujemy domki dla dzieci, które z pewnością przysporzą wielu radości i będą ozdobą przydomowego placu zabaw.

DOMKI ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór domków zewnętrznych dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając domki zewnętrzne dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY DOMKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy domków zewnętrznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z domkami zewnętrznymi dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA DOMKI ZEWNĘTRZNE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za domki zewnętrzne dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione domki
zewnętrzne dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje domki
zewnętrzne dla dzieci.

DOSTAWA DOMKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z domkami zewnętrznymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru domków
zewnętrznych dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI DOMKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki domków zewnętrznych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT DOMKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione domki zewnętrzne dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów domków zewnętrznych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA DOMKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie domki zewnętrzne dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji domków
zewnętrznych dla dzieci znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421