• Kategorie
 • Szukaj
 • Drewniane domino

Drewniane domino to znana od dawna gra, która pozwala jednocześnie rozwijać abstrakcyjne myślenie, kreatywność oraz zdolności manualne. Drewniane domino dla dzieci, które jest dostępne w naszym sklepie internetowym sprawdzi się zarówno u maluchów w wieku przedszkolnym jak i tych, które już zaczęły chodzić do szkoły i potrzebne jest im wsparcie w zdobywaniu kolejnych dawek wiedzy.

DREWNIANE DOMINO ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór drewnianego domino jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości drewniane domino nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie drewniane domina  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY DREWNIANEGO DOMINO

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu drewnianego domina przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup drewnianego domina.

PŁATNOŚĆ ZA DREWNIANE DOMINO

Aby ułatwić Państwu zakupy drewnianego domina przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za drewniane domino
, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA DREWNIANEGO DOMINO

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy drewnianego domina:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT DREWNIANEGO DOMINO

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania drewnianego domina:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz drewniane domino.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania drewnianego domina  przygotowaliśmy
stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej drewnianego domina zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421