• Kategorie
  • Szukaj
  • Domino

Jaka znana od dawna gra pozwala jednocześnie rozwijać abstrakcyjne myślenie, kreatywność oraz zdolności manualne? Drewniane domino dla dzieci, które jest dostępne także w naszym sklepie internetowym! Proponujemy zestawy, które sprawdzą się zarówno u maluchów w wieku przedszkolnym (np. gra twarzy ucząca rozpoznawania emocji), jak i tych, które już zaczęły chodzić do szkoły i potrzebne im jest wsparcie w zdobywaniu kolejnych dawek wiedzy.

Domino na potrzeby Twojego malucha

Fizyka sprawia trudności od samego początku? Oferowane przez nas zestawy pomogą w nauce tego przedmiotu, przedstawiając odpowiednio takie zagadnienia jak ruch jednostajny oraz zmienny, siły w przyrodzie czy wielkości fizyczne. Problemy z podstawami chemii? Gry z symbolami i wzorami, węglowodorami czy atomami i cząstkami na pewno pomogą je rozwiązać! A słówka będą wchodzić łatwiej do głowy, gdy wybierze się różnego rodzaju zestawy z języka angielskiego.

Zadbaj o odpowiedni rozwój Twojego dziecka, decydując się na drewniane gry edukacyjne, jakie oferuje nasz sklep internetowy. Zabawa i nauka  w jednym? Czemu nie!