• Kategorie
 • Szukaj
 • Pojazdy do ciągnięcia dla dzieci

Pojazdy do ciągnięcia to prawdziwe perełki wśród zabawek dla dzieci. Maluchy uwielbiają czuć się odpowiedzialne za swoje rzeczy, które towarzyszą im na spacerach czy podczas zabawy w domu. Dlatego też pojazdy do ciągnięcia są często na liście rzeczy do zabrania na wakacje.

POJAZDY DO CIĄGNIĘCIA DLA DZIECI ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór pojazdów do ciągnięcia dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości pojazdy do ciągnięcia dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie skoczki poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Pojazdy do ciągnięcia dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY POJAZDÓW DO CIĄGNIĘCIA DLA DZIECI

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu pojazdów do ciągnięcia dla dzieci przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup pojazdów do ciągnięcia dla dzieci.

PŁATNOŚĆ ZA POJAZDY DO CIĄGNIĘCIA DLA DZIECI

Aby ułatwić Państwu zakupy pojazdów do ciągnięcia dla dzieci przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za pojazdy do ciągnięcia dla dzieci, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA POJAZDÓW DO CIĄGNIĘCIA DLA DZIECI

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy pojazdów do ciągnięcia dla dzieci:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT POJAZDÓW DO CIĄGNIĘCIA DLA DZIECI

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania pojazdów do ciągnięcia dla dzieci:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz pojazdy do ciągnięcia dla dziecka.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania pojazdów do ciągnięcia dla dziecka przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealny pojazd do ciągnięcia dla dziecka zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421