• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla niemowląt

Rozwój maluszka jest dla nas bardzo ważny. A jak najlepiej się uczyć? Oczywiście, że poprzez świetną zabawę! Dla Twojej małej pociechy przygotowaliśmy ciekawe zabawki, takie jak maskotki i usypiacze w przepięknych wzorach i kolorach.

Akcesoria dla najmłodszych

Każdy rodzic wie, że karmienie malucha nie zawsze jest najprostszym zajęciem. Podczas śniadań, obiadków oraz kolacji świetnym rozwiązaniem są wygodne i bardzo funkcjonalne krzesełka do karmienia, które znajdziesz w naszej ofercie. A po sytym daniu przychodzi sen. Dlatego, dostępny jest u nas kosz Mojżesza, który będzie świetnym rozwiązaniem zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Miękki materac i pleciony lub materiałowy kosz to must have w wyprawce dla najmłodszych.

Oczywiście na długie noce polecamy świetne łóżeczka, które, gdy maluch zacznie już siadać i raczkować, będą również świetnym mini placem zabaw, w którym można trzymać kilka ulubionych pluszaków malucha. Dostępne są u nas także akcesoria do łóżeczek. Po obiadku i drzemce, kiedy przyjdzie czas na spacer zdecyduj się na nasze wózki w pięknych kolorach i z licznymi funkcjami. Skompletuj wyprawką swojego malucha na Tutula!