• Kategorie
  • Szukaj
  • Kokony huśtawki dla dziewczynek

Kokony huśtawki dla dziewczynek dostępne w ofercie Tutula to piękne konstrukcje, do których wykorzystane zostały ciekawe materiały w modnej palecie kolorystycznej. Sprawdzą się zatem jako ozdoba każdej dziewczęcej aranżacji.

KOKONY HUŚTAWKI DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór kokonów huśtawek dla dziewczynek, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając kokony huśtawki dla dziewczynek z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY KOKONÓW HUŚTAWEK DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy kokonów huśtawek dla dziewczynek w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z kokonami huśtawkami dla dziewczynek
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA KOKONY HUŚTAWKI DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Płatności za kokony huśtawki dla dziewczynek  możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
kokony huśtawki dla dziewczynek wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje
kokony huśtawki dla dziewczynek.

DOSTAWA KOKONÓW HUŚTAWEK DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z kokonami huśtawkami dla dziewczynek. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru
kokonów huśtawek dla dziewczynek w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI KOKONÓW HUŚTAWEK DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Koszt wysyłki kokonów huśtawek dla dziewczynek jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT KOKONÓW HUŚTAWEK DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione kokony huśtawki dla dziewczynek? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów kokonów huśtawek dla dziewczynek z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA KOKONÓW HUŚTAWEK DLA DZIEWCZYNEK TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie kokony huśtawki dla dziewczynek posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
kokonów huśtawek dla dziewczynek znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421