• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty tipi dla dziewczynki do pokoju

Namioty tipi dla dziewczynki dostępne w ofercie Tutula to piękne konstrukcje, do których wykorzystane zostały ciekawe materiały w modnej palecie kolorystycznej. Sprawdzą się zatem jako ozdoba każdej dziewczęcej aranżacji. Spraw swojemu dziecku frajdę wybierając namiot tipi z oferty naszego sklepu.

NAMIOT TIPI DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór namiotów tipi dla dziewczynki, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając namioty tipi do pokoju dla dziewczynki z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY NAMIOTÓW TIPI DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy namiotów tipi do pokoju dla dziewczynki  w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z
namiotami tipi do pokoju dla dziewczynki starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA NAMIOTY TIPI DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Płatności za namioty tipi do pokoju dla dziewczynki możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione
namioty tipi do pokoju dla dziewczynki wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje namioty tipi do pokoju dla
dziewczynki.

DOSTAWA NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z namiotami tipi dla dziewczynki. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru namiotów tipi dla
dziewczynki w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Koszt wysyłki namiotów tipi dla dziewczynki jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówiony namiot tipi do pokoju dla dziewczynki? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów namiotów tipi dla dziewczynki z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA DZIEWCZYNKI TUTULA

Jeśli zamówiony przez Ciebie namiot tipi dla dziewczynki posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
namiotów tipi dla dziewczynki znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421