• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty tipi dla chłopca do pokoju

Namioty tipi dla chłopca dostępne w ofercie Tutula to piękne konstrukcje, do których wykorzystane zostały ciekawe materiały w modnej palecie kolorystycznej. Świetnie odnajdą się na przykład w pokojach chłopięcych urządzonych w stylu boho. Spraw swojemu dziecku frajdę wybierając namiot tipi z oferty naszego sklepu.

NAMIOTY TIPI DLA CHŁOPCA DO POKOJU ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór namiotów tipi dla chłopca do pokoju jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości namioty tipi dla chłopca nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie namioty tipi dla chłopca poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka namiot tipi do pokoju.

BEZPIECZNE ZAKUPY NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA CHŁOPCA

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu namiotów tipi do pokoju dla chłopca przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup namiotów tipi dla chłopca.

PŁATNOŚĆ ZA NAMIOTY TIPI DO POKOJU DLA CHŁOPCA

Aby ułatwić Państwu zakupy namiotów tipi dla chłopca przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za namioty tipi
dla chłopca, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  • kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA NAMIOTÓW TIPI DLA CHŁOPCA

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy namiotów tipi do pokoju dla chłopca:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
  • do paczkomatów InPost

ZWROT NAMIOTÓW TIPI DO POKOJU DLA CHŁOPCA

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania namiotów tipi dla chłopca:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz namiot tipi
dla chłopca.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania namiotów tipi do pokoju przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego namiotu tipi do pokoju dla chłopca zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421