• DOMEK ROTUNDA - ZABAWKA / MEBEL MONETSSORI

DOMEK ROTUNDA - ZABAWKA / MEBEL MONETSSORI

Kolor elementów pionowych
Kolor elementów poziomych
544.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni roboczych
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier pobranie 45
Dostępność Średnia dostępność

DOMEK ROTUNDA - ZABAWKA / MEBEL MONETSSORI

 

Domek Rotunda jest drewnianą zabawką przeznaczoną dla młodszych dzieci. To idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopca i dziewczynki.

Domek Rotunda to praktyczne półki, które przecinają pionowe ścianki, które razem tworzą szerokie wnęki idealne do przechowywania dziecięcych skarbów.

Domek Rotunda został wykonany na planie koła, które tworzy dwie półki. Wykonane z brzozowej sklejki piony, posiadające ozdoby w postaci drzwi oraz okien są elementem scalającym zabawkę.

Domek Rondo jest otwarty z każdej strony co pozwala maluchowi na łatwy dostęp do ulubionych zabawek z każdej strony mebelka. 

Domek wykonano z liściastej sklejki o grubości 10 mm. Pionowe ścianki przed wycięciem elementów zdobnych ręcznie pomalowano w kolorze niebieskim. Stylistyka Domku Rotunda nawiązuje do motywów architektonicznych, charakterystycznych dla pozostałych produktów z linii.

Łatwo go łączyć w aranżacje z pokrewnymi mebelkami. Domek montuje się ręcznie bez użycia narzędzi. Elementem spajającym są odpowiednie wycięcia, w które wsuwa się poszczególne części. Istnieje możliwość zamówienia Domku Rotundy w innym kolorze.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

 

Wymiary:
Wysokość Rotundy 41 cm, szerokość w podstawie 50 cm.

 

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.