• Kategorie
  • Szukaj
  • Bujaki i chodziki dla niemowląt

Bujaki i chodziki doskonale sprawdzą się dla maluchów, które jeszcze nie chodzą. Odpowiednio wyprofilowany bujak zapewni komfort dziecku, które może obserwować co się dzieje wokół niego. Ogromną zaletą bujaków i chodzików dla niemowląt jest to, że konstrukcja pozwala przenosić go w dowolne miejsce. Dzięki temu rodzice zawsze mają swoją pociechę „na oku”.

BUJAKI I CHODZIKI DLA NIEMOWLĄT ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór bujaków i chodzików dla niemowląt jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego rodzica. Wysokiej jakości bujaki i chodziki dla niemowląt zapewnią im bezpieczeństwo. Wszystkie bujaki i chodziki dla niemowląt poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY BUJAKÓW I CHODZIKÓW DLA NIEMOWLĄT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu bujaków i chodzików dla niemowląt przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup bujaków i chodzików dla niemowląt.

PŁATNOŚĆ ZA BUJAKI I CHODZIKI DLA NIEMOWLĄT

Aby ułatwić Państwu zakupy bujaków i chodzików dla niemowląt przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za bujaki i chodziki dla niemowląt, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  •  kartą kredytową
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA BUJAKÓW I CHODZIKÓW DLA NIEMOWLĄT

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy bujaków i chodzików dla niemowląt:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu

ZWROT BUJAKÓW I CHODZIKÓW DLA NIEMOWLĄT

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania bujaków i chodzików dla niemowląt:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz bujaki i chodziki dla niemowląt.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania bujaków i chodzików dla niemowląt przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnego bujaka i chodzika dla niemowląt zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421