• Kategorie
  • Szukaj
  • Huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego

Huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego będą świetnym dodatkiem wystroju wnętrza ale także nadadzą się do ogrodu czy tarasu. Niezależnie, które miejsce wybierzesz, taki dodatek na pewno zapewni świetnie spędzony czas i uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Jeśli nie dla Twojego dziecka, to może zakupisz w naszym sklepie bocianie gniazdo dla siebie?

HUŚTAWKI BOCIANIE GNIAZDA DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór huśtawek bocianich gniazd do pokoju dziecięcego, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY HUŚTAWEK BOCIANICH GNIAZD DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy huśtawek bocianich gniazd do pokoju dziecięcego w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z huśtawkami bocianimi gniazdami do pokoju dziecięcego
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA HUŚTAWKI BOCIANIE GNIAZDA DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Płatności za huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego  możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego
 wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego
.

DOSTAWA HUŚTAWEK BOCIANICH GNIAZD DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z bocianimi gniazdami do pokoju dziecięcego. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru huśtawek bocianich gniazd do pokoju dziecięcego
w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI HUŚTAWEK BOCIANICH GNIAZD DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Koszt wysyłki huśtawek bocianich gniazd do pokoju dziecięcego jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT HUŚTAWEK BOCIANICH GNIAZD DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów huśtawek bocianich gniazd do pokoju dziecięcego z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA HUŚTAWEK BOCIANICH GNIAZD DO POKOJU DZIECIĘCEGO TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie huśtawki bocianie gniazda do pokoju dziecięcego posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji
huśtawek bocianich gniazd znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421