• Kategorie
  • Szukaj
  • Suchy basen z kulkami dla dzieci

Suchy basen z kulkami dla dzieci to atrakcja idealna zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Baseny suche są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wyposażeniowych, co powoduje, że każda z osób znajdzie w Tutula dokładnie to, czego potrzebuje. Zastosowanie wytrzymałych materiałów powoduje, że basen suchy może być użytkowany przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

SUCHY BASEN Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Szeroki wybór suchych basenów z kulkami dla dzieci jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości suche baseny z kulkami dla dzieci nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Suche baseny dla dzieci zaprojektowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

 

BEZPIECZNE ZAKUPY SUCHEGO BASENU Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy suchych basenów z kulkami dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z suchymi basenami z kulkami dla dzieci starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA SUCHY BASEN Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Płatność za suche baseny z kulkami dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówienie wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twój suchy basen z kulkami dla dzieci.

DOSTAWA SUCHEGO BASENU Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z suchymi basenami z kulkami dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru suchych basenów z kulkami dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI SUCHEGO BASENU Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki suchych basenów z kulkami dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT SUCHEGO BASENU Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówiony suchy basen z kulkami dla dziecka? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów suchych basenów z kulkami dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA SUCHEGO BASENU Z KULKAMI DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówiony przez Ciebie suchy basen z kulkami dla dziecka posiada wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421