• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny ogrodowe dla dzieci

Baseny ogrodowe dla dzieci są świetnym sposobem na ochłodzenie się i zabawę w ciepłe letnie dni. Baseny ogrodowe są dobrym zakupem ze względu na wiele korzyści, jakie niosą dla zdrowia, rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci oraz jakość czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Sprawdź ofertę basenów dla dzieci na Tutula.

BASENY OGRODOWE DLA DZIECI TUTULA

W sklepie Tutula oferujemy szeroki wybór basenów ogrodowych dla dzieci, które umilą Wasze rodzinne zabawy. Pomóż swojemu dziecku zdobyć nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania, wybierając baseny ogrodowe dla dzieci z Tutula.

BEZPIECZNE ZAKUPY BASENÓW OGRODOWYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, żeby zakupy basenów ogrodowych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Tutula były bezpieczne, dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL, który chroni Twoje dane podczas korzystania z naszej strony.

Wszystkie paczki z basenami ogrodowymi dla dzieci
starannie pakujemy, żeby mieć pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA BASENY OGRODOWE DLA DZIECI TUTULA

Płatności za baseny ogrodowe dla dzieci możesz dokonać przelewem internetowym, blikiem lub kartą kredytową. Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

Jeśli nie możesz dokonać płatności online, możesz wybrać opcję płatności przelewem tradycyjnym. Opłać zamówione baseny ogrodowe
dla dzieci wysyłając przelew na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem i opłacić zamówienie gotówką bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoje baseny ogrodowe
dla dzieci.

DOSTAWA BASENÓW OGRODOWYCH DLA DZIECI TUTULA

Zależy nam na tym, aby zakupy w Tutula były dla Ciebie wygodne, dlatego oferujemy różne opcje wysyłki zamówień z basenami ogrodowymi dla dzieci. Paczkę możemy do Ciebie wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub nadać paczkę do wybranego kiosku RUCHu lub paczkomatu InPost.

Istnieje również możliwość odbioru basenów ogrodowych
dla dzieci w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin.

KOSZT WYSYŁKI BASENÓW OGRODOWYCH DLA DZIECI TUTULA

Koszt wysyłki basenów ogrodowych dla dzieci jest uzależniony od wagi i wymiarów Twojego zamówienia. Informację o koszcie wysyłki znajdziesz przy każdym produkcie.

ZWROT BASENÓW OGRODOWYCH DLA DZIECI TUTULA

Chcesz zwrócić zamówione baseny ogrodowe dla dzieci? Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Sprawdź zasady zwrotów basenów ogrodowych dla dzieci z naszego sklepu klikając w link: https://www.tutula.pl/upload/sklepp/instrukcje/zasada-zwracania-zwrotow.pdf.

REKLAMACJA BASENÓW OGRODOWYCH DLA DZIECI TUTULA

Jeśli zamówione przez Ciebie baseny ogrodowe dla dzieci posiadają wadę, możesz złożyć reklamację na podstawie rękojmi na adres naszego sklepu ul. E. Romera 46/4, 20-487 Lublin lub w formie elektronicznej na adres info@tutula.pl
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji basenów ogrodowych
dla dzieci znajdziesz pod linkiem
https://www.tutula.pl/news/n/58/Reklamacje-i-zwroty.

KONTAKT

Masz problem ze swoim zamówieniem i chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń do nas pod numer tel. 794 799 365 lub wyślij e-mail na adres info@tutula.pl, w którym opiszesz, jak możemy Ci pomóc.

DANE FIRMY

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin woj. lubelskie
NIP: 9462694421