• Kategorie
 • Szukaj
 • Akcesoria do wózków dla lalek

Akcesoria do wózków dla lalek jakie posiadamy w naszym sklepie są niezbędne do tego aby Twoje dziecko mogło się bawić godzinami. Co więcej, zapewniają niepowtarzalną zabawę - zarówno samej, jak i w towarzystwie koleżanek.

AKCESORIA DO WÓZKÓW DLA LALEK ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór akcesoriów do wózków dla lalek jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości akcesoria do wózków dla lalek nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie akcesoria do wózków dla lalek  poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY AKCESORIÓW DO WÓZKÓW DLA LALEK

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu akcesoriów do wózków dla lalek przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup akcesoriów do wózków dla lalek .

PŁATNOŚĆ ZA AKCESORIA DO WÓZKÓW DLA LALEK

Aby ułatwić Państwu zakupy akcesoriów do wózków dla lalek przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za
akcesoria do wózków dla lalek, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym
 • blikiem
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA AKCESORIÓW DO WÓZKÓW DLA LALEK

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy akcesoriów do wózków dla lalek:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT AKCESORIÓW DO WÓZKÓW DLA LALEK

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania akcesoriów do wózków dla lalek:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz akcesoria do wózków dla lalek.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania
akcesoriów do wózków dla lalek przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealych akcesoriów do wózków dla lalek zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421