• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do kosza mojżesza

Akcesoria do kosza Mojżesza mogą się okazać bardzo przydatne, są to m.in. muślinowe prześcieradła czy wyściółki, które zapewnią komfort snu niemowlęcia. Zapewnij swojemu maluchowi przytulne warunki snu, wybierając wyjątkowe akcesoria do kosza Mojżesza z naszej oferty.

AKCESORIA DO KOSZA MOJŻESZA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór akcesoriów do kosza Mojżesza dla niemowląt jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego rodzica. Wysokiej jakości akcesoria do kosza Mojżesza zapewnią im bezpieczeństwo. Wszystkie akcesoria do kosza Mojżesza poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiedni dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY AKCESORIÓW DO KOSZA MOJŻESZA DLA NIEMOWLĄT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu akcesoriów do kosza Mojżesza przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup akcesoriów do kosza Mojżesza dla niemowląt.

PŁATNOŚĆ ZA AKCESORIA DO KOSZA MOJŻESZA

Aby ułatwić Państwu zakupy akcesoriów do kosza Mojżesza dla niemowląt przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za akcesoria do kosza Mojżesza, które Państwo wybrali:

  • przelewem internetowym 
  • blikiem
  •  kartą kredytową 
  • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA AKCESORIÓW DO KOSZA MOJŻESZA

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy akcesoriów do kosza Mojżesza dla niemowląt:

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • za pośrednictwem Paczki w RUCHu

ZWROT AKCESORIÓW DO KOSZA MOJŻESZA

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania akcesoriów do kosza Mojżesza dla niemowląt:
1. Wybierasz produkty do zwrotu
2. Określasz szczegóły przesyłki
3. Odsyłasz paczkę
4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz akcesoria do kosza Mojżesza dla niemowląt.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania akcesoriów do kosza Mojżesza przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze akcesoriów do kosza Mojżesza zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421