• Kategorie
 • Szukaj
 • Tablica manipulacyjna na 3 lata

Tablica manipulacyjna na 3 lata skonstruowana jest po to aby dziecko mogło poznać otaczające nas przedmioty, zapoznać się z ich działaniem i użytecznością. W przyszłości dziecko będzie Ci wdzięczne za to, w jaki sposób jako rodzic zadbałaś o jego rozwój. Dzięki dużemu wyborowi tablic manipulacyjnych w sklepie Tutula, to będzie świetna zabawka na lata.

TABLICE MANIPULACYJNE NA 3 LATA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO TUTULA

Szeroki wybór tablic manipulacyjnych na 3 lata jaki posiadamy w asortymencie naszego sklepu trafi w gust każdego dziecka. Wysokiej jakości tablice manipulacyjne na 3 lata  nie tylko zapewniają im bezpieczną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Wszystkie tablice manipulacyjne na 3 lata poddawane są testom sprawdzających ich bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

BEZPIECZNE ZAKUPY TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 3 LATA

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupów przez internet w bezpieczny sposób. Wybierając sklep internetowy Tutula dostają Państwo gwarancję zakupu tablic manipulacyjnych na 3 lata  przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy Tutula posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że stracą pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, dlatego oferujemy Państwu bezpieczny zakup tablic manipulacyjnych na 3 lata.

PŁATNOŚĆ ZA TABLICE MANIPULACYJNE NA 3 LATA

Aby ułatwić Państwu zakupy tablic manipulacyjnych na 3 lata przygotowaliśmy dla Państwa różne metody płatności. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Oferujemy kilka metod płatności za tablice manipulacyjne na
3 lata, które Państwo wybrali:

 • przelewem internetowym 
 • blikiem 
 • kartą kredytową
 • przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe ING 54 1050 1953 1000 0092 7429 0643

Płatności online realizowane są przez Blue Media S.A.

DOSTAWA TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 3 LATA

Dostawa Państwa zamówienia jest dostępna w różnych formach. To Państwo wybierają opcję, która jest dla Państwa odpowiednia. Dostępne rozwiązania dostawy tablic manipulacyjnych na 3 lata:

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej
 •  za pośrednictwem Poczty Polskiej
 • za pośrednictwem Paczki w RUCHu
 • do paczkomatów InPost

ZWROT TABLIC MANIPULACYJNYCH NA 3 LATA

W sklepie internetowym Tutula posiadamy szybki proces zwracania tablic manipulacyjnych na 3 lata:

 1. Wybierasz produkty do zwrotu
 2. Określasz szczegóły przesyłki
 3. Odsyłasz paczkę
 4. Otrzymujesz zwrot pieniędzy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymasz tablicę manipulacyjną na
3 lata.

Wychodząc na przeciw klientom i ułatwiając proces zwracania tablic manipulacyjnych na
3 lata przygotowaliśmy stronę zwrotu zakupów, która jest dostępna pod adresem: https://furgonetka.pl/zwroty/78e7b975-f663-429b-89fd-1a601438d4f3

KONTAKT

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze idealnej tablicy manipulacyjnej na 3 lata zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 794 799 365 lub adresem mailowym info@tutula.pl

Tutula.pl
ul. E. Romera 46/4
20-487 Lublin
NIP: 9462694421